Školní stravování

Úřední hodiny paní Metelkové

po - pá6,30 – 7,30 a 12,30 – 13,30

Prosíme rodiče, aby nenarušovali výuku třetího ročníku v časech 7,30 – 11,30 hodin.

 

    Děkujeme za laskavé pochopení.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

VYZVEDÁVÁNÍ OBĚDŮ první den nemoci dítěte

pouze v čase 11,00 – 11,15

 

V jiném čase vám nebude oběd vydán.

Prosíme, respektujte tento pokyn. Z důvodů hygienických a organizačních není možné Vám individuálně vyhovět.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

· V naší škole se stravují děti mateřské školy, žáci základní školy a zaměstnanci.

 

· Naše školní jídelna nabízí domácí kuchyni – příprava jídel je především z čerstvých regionálních surovin, nepoužíváme práškové směsi, chemické přísady, dochucovadla….

 

· Zařazujeme hodně ovoce, čerstvé zeleniny, čaj podáváme pouze ovocný bez následného přislazení, pokud se objeví v jídelníčku džusy, jsou 100% přírodní bez konzervantů a ředíme je. Děti mají také možnost pít „kohoutkovou“ vodu, pokud o to ony nebo rodiče požádají.

 

· V jídelníčku se pravidelně objevuje celozrnné pečivo a chléb, cereálie, šunka s velkým obsahem masa, mléčné výrobky, luštěniny, zeleninová jídla.

 

· Dětem mateřské školy je zajištěno stravování 3x denně – dopolední svačina, oběd, odpolední svačina – celodenní pitný režim, dětem základní školy je to oběd + pitný režim o velké přestávce.

 

· Vaše námitky a připomínky zasílejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena stravného

 

Platba obědů dětí ZŠ – 25,- Kč/1 oběd (všichni žáci 1.-5. ročníku)

 

Platba obědů dětí v MŠ

Přesnídávka + nápoj         8,00 Kč

Oběd                               21,00 Kč

Svačina + nápoj               7,00 Kč

Celkem                           36,00 Kč

Za půldenní stravování 29,00 Kč (přesnídávka, oběd)

 

Přihlašování a odhlašování stravy se provádí ve všední den (to znamená odhlášení na pondělí, musí být provedeno již v pátek)  den předem do 13.30 hod.

Pokud nestihnete dítě odhlásit ze stravování, můžete si pouze v první den neplánované absence vyzvednout oběd do vlastních jídlonosičů (ne do skleněných nádob) pouze v době 11.00 – 11.15 hod.

Zdravé děti nemohou jídlo odebírat do jídlonosičů.

Kontakt:

+ 420 466 930 380

Ředitelka školy:

+ 420606 631 763